• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mts Motors

Adres :

Ertuğrul Gazi Mahallesi Aydos Cad. No: 125 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Can Kara

E-Posta Adresi :

mehmetcankara236@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 459 34 57

Mts Motors olarak verdiğimiz hizmet geniş bir alana hitap ediyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunu bildiğimiz için gerekli desteği sağlamak adına gayet organize hareket ediyoruz. Yaptığımız iş birçok hizmeti kapsıyor. Yağ bakım işlemleri, oto tamir işlemleri, kaporta boya işlemleri, baskı balata değişimi gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Bu gibi işlemler yüksek bir malzeme kalitesi istiyor. Çünkü bazı malzemeler geçici çözüm oluyor ve bu size maddi zarar verebiliyor.

İstanbul oto servis ve tamirhane alanı gayet ustalık isteyen bir alan olarak göze çarpar. Çünkü tecrübesiz bir kişinin bu konuda hizmet vermeye çalışması çok sağlıksız bir durum oluşturur. Hatta can güvenliğini de tehlikeye alabilir. Uzun mesafeli yolculuklar yapıldığında ise bu hatalar canınıza kastedebilir. Dolaysıyla biz bu konuda sizlere gerekli güveni sağlama noktasında gerekli enerjiyi sarf ediyor ve o şekilde ilerleyerek sizleri memnun bırakıyoruz.

Bazı kişiler kontrol ederken ufak detayları gözden kaçırabiliyorlar. Mesela yağ bakımı önemli bir hizmettir. Çünkü aracın motoru sağlıklı çalışmak zorundadır. Yoksa bir anda bozulabilir ve hatta kullanılmayacak hale bile gelebilir. Dolayısıyla biz bu noktalarda gerekli ilgiyi gösteriyoruz. Bir sorun varsa bunu tespit edip size söylüyor ve o şekilde hareket ediyoruz. Araçlarımız daima bakım gerektiren ve özenle kullanılması gereken aletlerdir ve buna dikkat ettiğiniz sürece rahat bir şekilde kullanmanızda kesinlikle sorun olmayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR