• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mucitler Akademi

Adres :

Başakşehir Mah. İmsak Sokak V: 1 K: 79 No: 6 ( Ahmet Kabaklı İlkokulu Karşısındayız ) İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esraakbulut54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 694 36 59

Eğitim, çok hassas bir konu olarak insan hayatı içerisinde yerini almaktadır. Her yaş için gerekli olan doğru eğitimi alabilmek, iyi ve kaliteli bir birey olarak yetişebilmek, doğru donanımlar ile ilerisi için daha iyi bir hayat sürdürebilmek ve en önemlisi kişinin kendine yetebilmesi ayrıca dış dünya ile daha iyi geçim sürdürebilmesi için son derece önemlidir.

Her yaş için ayrı bir önem yeri olan eğitim en çok da küçük yaştaki bireylerimiz için ayrı bir öneme sahiptir. Ağaç yaş iken eğilir sözünden yola çıkarak daha sağlam bireyler yetiştirebilmek, kendilerine olan güvenlerini küçük yaşta verebilmek, paylaşma konusunda önemli adımlar attırabilmek gibi birçok artısı olan okul öncesi eğitim konusu çok dikkat edilmesi gereken ve üzerinde durulması gereken husustur.

Bu sebeple de doğru eğitimlerin ve doğru izlerin çocuklar üzerinde bırakıldığı bir eğitim merkezi bulabilmek için iyi bir araştırma yapmak ve çocuklarınızı doğru eğitmenlere emanet edebilmek gerekir.

Bizler de siz değerli müşterilerimize kaliteli eğitmen arkadaşlarımızdan oluşan kaliteli kadromuz ile eğitimin en temeli olan okul öncesi eğitim konusunda minik dostlarımıza doğru dokunuşları yapabilmek ve onları kökleri yere daha sağlam bana bir birey olarak yetişmesini sağlayabilmek için İstanbul eğitim sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen eğitim merkezimizde, her bir ayrıntının temizliğine büyük bir titizlik ile özen gösterilmektedir. Daha sağlıklı temeller atabilmek için büyük bir özveri ile üzerinde durduğumu temizlik konusunda gözünüzün arkada kalmayacağı ortamı sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR