• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mucizeler Dükkanı Örgü Ve Tuhafiye

Adres :

Ayrancı Mahallesi Hoşdere Caddesi 37 / A Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeliz Gülmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 558 11 66

Birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olan Mucizeler Dükkanı Örgü Ve Tuhafiye isimli firmamız, başkentte, alışveriş sektöründe hizmetlerini sunan bir firmamızdır. Kreatif şeyler tasarlamak, üretmek isteyen herkes için hizmet vermekteyiz. Hayal ettiğiniz ürünü, en kaliteli şekilde tasarlayabilmek için bizi tercih etmeniz, sizler için çok doğru bir tercih olacaktır. Biz, alanında uzman kadromuzla, sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, en doğru ürünleri sizlere sunmaktayız.

Alize yün çeşitleri, el örgü bebek kıyafetleri satışı, el örgü çeşitleri satışı, el örgüsü yelek satışı ve ip çeşitleri satışı gibi konularda sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Hayalinizdeki ürünü anlattığınızda, doğru bir şekilde tasarlayabilmeniz için sizlere detaylı bilgi aktarıyor, hayalinizdeki ürün için en doğru malzemeleri sizlere sunuyoruz. Bu nedenle güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemizde, skalası oldukça geniş bir ip çeşitlerimiz mevcuttur. Sınırsız sayıdaki renkten dilediğiniz ipi tercih edebilir, aradığınız tüm ip çeşitlerini ve renk çeşitlerini işletmemizde bulabilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz sizlere dilediğiniz konuda yardımcı olmaktadır. Gönül rahatlığıyla işletmemizden yana tercih kullanabilirsiniz. Memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Ankara alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve sizi devamlı müşterimiz haline getirmek temel hedeflerimizdir. Sizler de hayalinizdeki ürünü üretmek istiyorsanız, işletmemize gelerek tasarımınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, kaliteli alışveriş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR