• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muhabbet Cafe & Restaurant

Adres :

Erdemoğlu Mahallesi Şehit Osman Ertürk Sokak No: 1/a Yenikent Adıyaman » Besni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Akbıyık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 547 01 02

Muhabbet Cafe & Restaurant isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Son derece tercih edilen ve çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Yeme içme sektörünün en zirvesinde yer alan firmamız, eşi benzeri olmayan hizmeti ve son derece ferah olan salonu ile misafirlerini çok iyi bir şekilde ağırlamaktadır.

Firmamız, sağlık kurallarına uygun hareket etmekte ve her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bununla da yetinmeyen firmamız, çalışan kadrosunun kişisel bakımına ve disiplinli çalışmasına da büyük önem vermektedir. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile yiyip içebileceğiniz firmamız, bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olmaya devam ediyor. Yeme içme denince akla gelen ilk firma olmayı başardık ve her hizmetimizde kalitemizi ön plana çıkardık.

Adıyaman restaurant, çeşitli ev yemekleri ile hizmet vermenin yanı sıra, pasta, kek, börek gibi hamur işlerinin satışını da yapmaktadır. Dilediğiniz zaman sevdikleriniz ve aileniz ile beraber gelip firmamızda istediğiniz yemeği yiyebilir ve hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve son derece hijyenik bir ortamda pişen enfes yemeklerimiz çokça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak yemek veya pasta siparişi verebilirsiniz. Yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamızı arayarak evinize veya iş yerinize anında yemek isteyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR