• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Teknik

Adres :

Şeker Mahallesi 1428 Sokak No: 27 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Namidar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

murateknik41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 369 05 49

Murat Teknik firmamız ile Ankara Etimesgut’ta çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllar önce çıktığımız yolda ilk günden bu yana siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında konforu, huzuru, güveni, hijyeni arttıracak çözümler geliştiriyoruz. Çok geniş bir yelpazede uzmanlık edinerek bütün bu alanlarda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kısa sürede bölgemizin en fazla tercih edilen teknik servisi haline gelmiş olsak da hep daha iyi için çabalıyoruz.

Ankara tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli işini severek yapan, uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, sürekli kendilerini geliştirmeyi size ve işlerine karşı bir sorumluluk bilmektedirler. Bütün bunlar da hep daha iyi hizmet olarak sizlere dönmektedir. Bizler önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı hangi oranda karşılayabilirsek memnuniyetinizin de o kadar yüksek olacağını biliyoruz. Bu sebeple de çözüm odaklı çalışıyor, profesyonelliği her alana yansıtıyoruz.

Murat Teknik olarak bizler çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Mara ve modeli fark etmeksizin bütün kombilerinizin bakımını, onarımını, tamirini gerçekleştirebiliyoruz. Kalorifer tesisatlarınızda, sıhhi tesisatlarınızda yaşadığınız sorunların üstesinden geliyoruz. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi ürünlerinizin bakımını onarımını gerçekleştiriyor, bütün ürünlerinizden en yükse verimi, en güvenli şekilde almanız için çalışıyoruz. En acil ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlı çözümleri 7/24 üretmeyi başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR