• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mustafa Tuna Oto Lastik

Adres :

Bursa Yenişehir Bursa » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Tuna

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 749 29 59

Oto lastik ve jant, oto lastik değişimi, yol yardım, çıkma lastik satışı gibi otomotiv sektöründe ihtiyaç duyacağınız hizmetler sizlere firmamızın güvencesi ile ulaştırılmaktadır. Firmamız hem kendi menfaatlerini hem de ülke menfaatlerini düşünerek hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla bizler sizler için elimizden gelenin daha fazlası ile kaliteli sunumlar gerçekleştirmekteyiz. Arzu ettiğiniz hizmetleri en uygun fiyatlarda sunan ve sektörde adı duyulan bir firma olarak anılabilmek için bizler var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün artan rekabet ortamında daha canlı bir şekilde ayakta kalabilmek için firmamız bağlı olduğu ilkelerle yoluna devam etmektedir. Bizler elde ettiğimiz başarıları ileride elde edebileceğimiz daha büyük başarılarda kullanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bursa otomotiv sektöründe bir numaralı tedarikçiniz olarak yanınızda yer almaya gayret göstermekteyiz. Firmamızda bulduğunuz hizmetlerimiz sizler için kalitenin kapılarını aralamaktır. Firmamız yarı yolda kaldığınız taktirde sizlere 7/24 hizmet güvencesi ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Otomotiv sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve bu konuda elinden geleni yapmaya çalışan firmamız sizler için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizler de firmamızın farkını yaşayabilirsiniz, her geçen gün artan taleplere kusursuz hizmeti ulaştırabilmek için bizler kendimizle yarışmaktayız. Müşterilerimizin istek ve dileklerini tam olarak karşılayabilmek için her geçen gün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizler de firmamıza ulaşmak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Web sitemizden de bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR