• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Cam Balkon

Adres :

Soğucak Mah. Mehtap Sitesi Küme Evleri No: 1-a Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kemal Özyol

E-Posta Adresi :

ozyolalikemal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 404 26 72

Whatsapp 2:

0 (551) 087 51 87

Göz zevkinize hitap eden tasarımlarıyla ünlenen firmamız Mutlu Can Balkon birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın cam dekorasyon firmaları son zamanlarda sayıca çok artmıştır. Dekorasyona ilgi arttıkça cam dekorasyonuna aynı oranda yönelim olmuştur. Firmamızda sizler için sunduğumuz hizmetler; cam balkon, otomatik panjur, pvc sineklik imalatı, duşa kabin montajı ve alüminyum korkuluk sistemleri olarak sıralayabiliriz.

Firmamızda dekorasyonla ilgili tüm yenilikler, gelişmeler takip edilir ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda da uygulamaya başlanır. Bizler müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet sunma gibi iki temel hedef doğrultusunda çalışmalarımız yapmaktayız. Üretimini yaptığımız tüm ürünler için kalite standartlarına uygun malzemeler seçiyoruz. Çalışanlarımız sektöre emek vermiş, tecrübeli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ürünlerini teslim edip, gerekli kurlumu da sağlamaktayız. Kurulum sonrasında da oluşabilecek her türlü sorun anında satış sonrası hizmetlerimiz mevcuttur.

Firma olarak sektörde uzun yıllardır emek veren köklü bir firmayız. İlk faaliyetlerimize başladığımız zamandan bugüne gelene kadar her zaman ilerleyerek, başarılarımızla yükselen bir ivme kaydettik. Sektörde lider vasıflı bir firma haline geldik. Her zaman yerini koruyan, daha da ileriye gitmek için çabalayan ve yenilikçi bir firma olma düşüncesi ile hareket ettik. Geniş müşteri portföyümüz her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hızlı servis ağımız ile tüm Çorlu’da dilediğiniz adrese hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin fiyatları piyasa şartları göz önüne alındığında çok makul seviyelerde kalmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler