• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Temizlik Hendek

Adres :

Rasimpaşa Mah. Kemal Kamışoğlu Cad. No: 156 Hendek Sakarya Sakarya » Hendek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülsüm Mutlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 631 94 25

Temizlik hayatımızın her alanında büyük önem taşıyor. İş yerlerinin temizliği, evlerin temizliği, sokak temizliği, okul temizliği… Bu ve daha fazla alan için gerçekleştirilen temizlik aksatıldığı sürece olumsuz sonuçlar yaşanıyor. Eğer temizliğe gerekli önemi vermezseniz ve temizliği aksatırsanız sağlığınızı riske atmış olursunuz. Oysa düzenli olarak yapacağınız temizlik sayesinde hem sağlığınızı korur hem de daha konforlu ve düzenli bir hayata sahip olursunuz.

İhtiyacınız olan ve istediğiniz temizlik işlemi için firmamızla iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz farklı temizlik çalışmaları gerçekleştirmektedir. Ev temizli, iş yeri temizliği, kamu binası temizliği, bina temizliği, merdiven temizliği, sokak temizliği, depo temizliği gibi birçok alana yönelik hizmet veriyoruz. Kullandığımız ekipmanlar ve kimyasallar sayesinde kaliteli, doğru, kesin çözümlü temizlik çalışmaları yapıyoruz.

Firma olarak her zaman müşteri odaklı hareket etmekteyiz. Değerli müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Yeniliğe ve değişime açık olan ekibimizle hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek değerli müşterilerimize en güncel temizlik yöntemleriyle hizmet veriyoruz. Uygun fiyat aralığında sizlere sunduğumuz çalışmalardan güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR