• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Home Marmaris

Adres :

Büyükdere Mah. Çayırbaşı Cad.no: 209 A1 Sarıyer İstanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Yemek yapmanın da bir sanat olduğundan haberdar mıydınız? My Home Marmaris mutfağında sanat var. Hem lezzet hem de görsel şölen sunduğumuz sanat atölyemize sizleri de bekliyoruz. Gözleri yormayan sadeliği ve şık tasarımı bir arada dengelediğimiz mekanımızla hayatınıza renk katmaya geliyoruz dedik ve geldik. Bu çatı altında biz sizlere en iyi hizmeti vereceğimize ve daima sizleri memnun edeceğimize inanıyoruz. Ve sizlerin de beğenisini kazanarak İstanbul fast food alanında en iyi yerlere geleceğimizi biliyoruz. Hem hizmetimize hem de müşterilerimize güveniyoruz.

Mutfakta ve hizmette işini seven, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini önemseyen, işini titizlikle ve özenle yapacak iş arkadaşlarına sahibiz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en iyi ekibi biz kurduk. Günün her saatinde gelebilirsiniz. Kahvaltı çeşitlerimiz, tost çeşitlerimiz, hamburger ve pizza çeşitlerimiz, ızgara köfte ve kumru… Sizlere en iyi lezzeti sunmak için mutfakta çalışmalara devam edeceğiz. Gelemediğiniz zamanlarda bize ulaşarak ücretsiz paket servisimizden de yararlanabilirsiniz. İsteyin, yemeğiniz soğumadan adresinize teslim edelim.

Yemek yapmak kadar, lezzeti kadar onu nasıl sunduğunuz da çok önemli. Bizler size en güzel sunum teknikleriyle hizmet veriyoruz. Yemeğinizin lezzetini ve görselliğini bir arada dengede tutuyoruz. Önce gözleriniz sonra karnınız doyacak. My Home Marmaris mutfağının kalitesine alıştığınızda artık başka yerleri tercih etmek aklınıza gelmeyecek. Ekibimiz ile sizlere en lezzetli hizmeti sunmak için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR