• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Lezzet

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 86/a Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 717 78 06

Ankara'da yeme içme sektöründe hizmet vermekte olan My Lezzet isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Yeme içmeyi sevenlerin ilk ve tek durağı olan firmamız, sağlık kurallarına uygun hizmet vermeyi esas almakta ve bunun akabinde her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Önce hijyen sonra hizmet adımlarını sırasıyla uygulayan firmamız, hizmetindeki bu kaliteden ötürü oldukça rehavet görmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturuyor.

Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan Ankara fast food, en lezzetli tarifleri ile müşterisinin tek alternatifi olmaya devam ediyor. Firmamız, yedi yirmi dört çalışıp çabalayan tecrübeli çalışan kadrosu ile halka eşi benzeri olmayan bir hizmet vermektedir. Mekânımızda, hamburger, lahmacun, tost, dürüm, meze çeşitleri, adana kebap gibi birçok enfes yemeği yiyebilirsiniz. Bununla da kalmayıp oturduğunuz yerden arayarak enfes lezzetlerimizi sipariş edebilirsiniz.

Daha önce benzeri bir hizmet görmediğinizi iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Hemen bizleri arayarak indirimli fiyata siparişte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda arayarak mekânımıza rezervasyon oluşturabilir ve akabinde sevdikleriniz ile gelip dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Lezzetli yemeklerimiz ile hala tanışmadınız mı? Daha önce benzerini yemediğiniz bu yemekler ile yedi yirmi dört hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Yemek yemek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Dilediğiniz anda yanınızda olmak bizlerin en temel görevidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR