• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Magic Güzellik Merkezi

Adres :

Gökevler Mahallesi 546. Sokak No: 4ada Apartmanı 4a Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Savaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ezgisavas87@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 815 09 90

Whatsapp 2:

0 (542) 815 09 90

My Magic Güzellik Merkezi olarak İstanbul Esenyurt’ta hizmet veren salonumuz uzun yıllardır kalitenin, güvenin, benzersiz uygulamaların merkezi olmuş, emin adımlarla yoluna devam etmenin ayrıcalığını yaşamaktadır. Yıllar önce ilk adımımızı attığımız andan bu yana sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Biliyoruz ki kişisel bakım bir bayanın olmazsa olmazıdır. Gerek özel organizasyonlarda gerekse günlük hayatta kişisel bakımlı, kendini güzel hisseden bir bayanın özgüveni çok daha yüksek olmakta, iş hayatında dahi başarı basamaklarını daha rahat tırmanmaktadır. Bizler de sizlere ihtiyacınız olan özgüveni, güzelliği ve şıklığı sunuyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncü salonlarından birisi olarak daima modayı yakından takip ediyor, kişisel bakım ve güzellik uygulamalarındaki en son trendleri oldukça kısa sürede uygulamaya geçirebiliyoruz. Teknolojik altyapımızı her geçen gün daha da pekiştiriyor, en yeni nesil cihazlarla ve ekipmanlarla uygulamalarımızı yapıyoruz. Bütün uygulamalarımızı kişiye özel tasarlıyor, kişiselleştiriyor ve sizleri en güzel, en bakımlı gösterecek çözümler üretiyoruz.

My Magic Güzellik Merkezi olarak her biri işin mutfağında yetişmiş, işini severek yapan, tecrübe sahibi, deneyimli, yetenekli, zevk sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Hijyenik, ferah, nezih bir ortamda, evlerinizin konforunda kişisel bakım ihtiyaçlarınızı gideriyor, sizleri hayallerinizdeki görünüme ve şıklığa kavuşturuyoruz. Lazer epilasyon uygulaması, kaş laminasyonu, dermapen uygulaması, bb glow uygulaması, lenf drenaj masajı, protez tırnak uygulaması, iğneli epilasyon ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR