• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Myk Garage

Adres :

Saray Mah. Sanayi Cad. Güven Sit. C Blok No : 3-c İç Kapı No : 17 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yasin Kaynar

E-Posta Adresi :

doktoru07@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 453 86 53

Araçlar her zaman detaylı bakıma ihtiyaç duymaktadır. Motor bakımından yağ değişimine kadar birçok farklı hizmeti alabileceğiniz profesyonel bir firma arıyorsanız, Myk Garage olarak sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. İşletmemiz, alanında diğer firmalara örnek olan ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren bir işletmedir. Bunun yanı sıra her zaman mükemmeliyetçi yaklaşımlarımız sayesinde verdiğimiz her hizmeti kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

İşletmemizde aracınız için gereken tüm hizmetleri profesyonel bir biçimde sağlıyoruz. Aracınızdaki tüm elektrik işlerini, alanında profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Her zaman doğru ve nitelikli hizmet vermeye odaklanan işletmemiz, bu sayede adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

İstanbul oto servis sektöründe, bizi rakip firmalardan ayıran en temel özellik, her zaman kaliteli malzeme kullanarak farkımızı ortaya koymamızdan kaynaklanır. Yalnızca araçlarınızın ihtiyaç duyduğu hizmeti, son derece kaliteli ekipman kullanarak saptıyoruz. Aynı zamanda her zaman profesyonel çözümler üreten çalışma arkadaşlarımız, aracınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kaliteli halinde sunmaktadır.

Myk Garage olarak, müşterilerimizin duyduğu memnuniyet bizim için çok önemlidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına her zaman disiplinli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli işçilikten ve profesyonel yöntemlerden ödün vermeden aracınıza gerekli onarım ve tadilat işlemini sunuyoruz. Sizler de otomobiliniz için alacağınız teknik desteği alanında deneyimli, profesyonel ve başarılı bir şirketten almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR