• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nadir Yağcı Tekstil

Adres :

Gazi Mah.1. Küçük Sanayi Sitesi Küme Evleri No: 23 Denizli » Babadağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tefik Çelebi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 731 40 85

Birmilyonnokta.com üyesi olan Nadir Yağcı Tekstil adlı firmamız, Denizli’de tekstil giyim sektöründe hizmet vermekte olan bir firmadır. Üretmek, kreatif ürünler tasarlamak isteyen herkes için, kaliteli kumaşlar sunarak hizmetlerimizi sağlıyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor, oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında en kaliteli kumaşları sizlere sunuyoruz.

Polyester kumaş satışı, dokuma kumaş satışı, saten kumaş satışı, gabardin kumaş satışı ve pike kumaşı satışı gibi konularda hizmet veriyoruz. Toptan satış alternatifimiz de mevcuttur. Tüm bu doğal ve kaliteli kumaşlarımızın renk skalası da oldukça geniştir. Aradığınız her türlü rengi ve her çeşitteki kumaşı işletmemizde bulabilirsiniz. Üstelik kumaşlarımızın ücretleri, diğer firmalara kıyasla oldukça uygundur. Bu nedenle, kumaş alışverişleriniz için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Denizli tekstil giyim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli çalışarak hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Misyonumuz, bu sektörde akla gelen ilk firma olmak ve size en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Geniş yelpazeye sahip kumaş çeşitlerimiz, oldukça fazla skalası olan kumaş renklerimiz için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Perakende satış seçeneğimiz de mevcuttur. Verdiğimiz hizmet baz alındığında, ücretlerimiz oldukça ekonomiktir. Kaliteli kumaşlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Kreatif ve üretmeyi seven, kumaş ihtiyacı olan herkesi işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR