• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nakkaş Günaylar Süt Ve Süt Ürünleri

Adres :

Nakkaş Mahallesi Alt Yol Harmanlıklar Cad. No: 89/a İstanbul » Çatalca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Günay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 393 06 30

Whatsapp 2:

0 (541) 610 21 89

Nakkaş Günaylar Süt ve Süt Ürünleri firmamız, İstanbul Çatalca’da yer almaktadır ve birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Biz, İstanbul Çatalca’da en doğal ve organik süt ve süt ürünlerini sizlerle buluşturarak dengeli ve kaliteli beslenmenin önemli parçalarından birisi olan bu alanda sizlere yardımcı oluyoruz.

İstanbul alışveriş alanında süt ve süt ürünlerimizin kalitesiyle fark yaratmak istiyoruz. Doğal keçi peyniri, inek sütü, günlük taze süt, manda kaymağı, süzme yoğurt gibi birçok doğal lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Bu ürünlerin hepsini en doğal ve temiz haliyle sizlere sunarken aynı zamanda fazlaca lezzetli ürünler de ortaya koyarak süt ve her çeşidinin tadına doyasıya varabilmenizi hedefliyoruz.

Nakkaş Günaylar Süt ve Süt ürünleri olarak alo paket servis de sağlıyoruz. Bizleri aramanız durumunda Çatalca’da yer alan firmamızdan İstanbul’un birçok farklı bölgesine doğal ürünlerimizi en kaliteli ve güvenilir şekilde ulaştırıyor, bunları da hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin doğal ve organik beslenmesine katkıda bulunabilmek adına ürünlerimizin saklanma koşullarına da fazlasıyla özen gösteriyoruz. Bizlerden süt ve süt ürünü alabilmek isteyen herkesin memnuniyeti bizler için çok önemli bir yer tutuyor.

Fiyat olarak da sizlerin rahatlıkla temin edebileceği ürünlerimizi sunuyor, böylelikle doğal beslenme yolunda güvenilir şekilde alabileceğiniz ürünler sağlamış oluyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak her türlü doğal süt ve süt ürününü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Lezzet, kalite ve güvenilirlik sağlayan firmamız her zaman sizlere en güzel ürünleri sunmayı garanti ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR