• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nand Teknoloji

Adres :

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 10 Sarı Avlu No: 1500 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Oktay Sefer

E-Posta Adresi :

huseyinoktaysefer@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 461 07 34

Nand Teknoloji, Türkiye’nin en saygın işletmelerini bir araya toplayan ve onların kendilerini ve hizmetlerini tanıtmaları için yeni fırsatlarla tanıştıran dijital işletme veri tabanı birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olarak İstanbul teknik servis alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizde kullanımı hızla yaygınlaşan ve günümüzde neredeyse her evde bulunan televizyonların tamiri üzerine faaliyet gösteren işletme, marka ve model farkı gözetmeksiniz her türlü televizyonun arızasına müdahale etmektedir.

Eskilerin büyük ve ağır olan televizyonlarının son yıllarda önce plazma, sonra LCD ve şimdi LED ve OLED modellerle değişmelerinin ardından gittikçe incelen ve hafifleyen yapıları, eski televizyonların sahip olduğu fiziksel dayanıklılığında üreticiler tarafından geride bırakılmasıyla sonuçlanmıştır. Bunun neticesinde birçok televizyonun ekranı düşme, eşya veya bir şeylerin veya bireyin çarpması sonucu zarar görmekte, hatta kullanılmaz hale gelmektedir.

Aynı şekilde elektronik donanımları da gittikçe önem kazanan televizyonların bu kısımları da arıza ve bozulmalara daha yatkın hale gelmiş, özellikle elektrik kesilmeleri ve voltaj dalgalanmalarına karşı çok hassas hale gelmişlerdir.

Garanti kapsamında olsa dahi, resmi servisler tarafından “kullanıcı hatası” olarak kabul edilen ve ücret kapsamında tamir ve değişimi yapılan bu durumlar, televizyon sahiplerine yeni bir televizyon alacak kadar masraf çıkartabilmektedir. Nand Teknoloji bu gibi durumların tüketicileri mağdur etmemesi amacıyla Şişli’de faaliyet göstermeye başlamış ve müşterilerine en uygun fiyatları sunarak düşük maliyetlerle televizyonlarını uzun süre kullanmaları konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR