• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Naz Haf İnşaat Mimarlık

Adres :

Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi No: 89 Tüysüzler İş Hanı Kat: 3 İzmit / Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suphi Olçay

E-Posta Adresi :

suphiolcay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 309 57 89

Whatsapp 2:

0 (538) 717 04 77

Whatsapp 3:

0 (532) 309 57 89

Whatsapp 4:

0 (538) 717 04 77

Hayatımız boyunca belirli hayallerimizi gerçekleştirmek ve sevdiklerimizle birlikte bu hayallerimizin gerçekleştiğine tanık olmak için çalışır çabalarız. Bu emeklerimizin karşılığı olarak aylarca hatta yıllarca dişimizden tırnağımızdan arttırarak birikimler yaparız. Sıra bu birikimlerimizi değerlendirmeye geldiğinde hepimiz hiç şüphesiz sevdiklerimiz ile huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabileceğimiz, bütçemize uygun bir evi satın alarak bu birikimleri en mantıklı şekilde değerlendirmek isteriz. İşte sizler için bu denli öneme sahip olan evleriniz ve iş yerlerinizi bizler de en az sizler kadar önemsiyor ve Kocaeli inşaat sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin beklentilerine en uygun hizmetleri sağlamak için gece gündüz demeden deneyimli kadromuzla gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz.

Her sektör belirli aralıklarda da olsa kendi içerisinde değişikliklere ve yeniliklere gider. Bu sektörlerden biri de inşaat sektörüdür. İnşaat sektörü insanoğlunun barınma ihtiyacının doğduğu ilk güne paralel olarak sürekli kendisini geliştirmiş ve değiştirmiş, kendi içinde iyileştirmelere gitmiştir. İşte bizler de her biri birbirinden tecrübeli, ilgili çalışkan ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizler için en doğru hizmeti en kısa sürede sağlamak adına bu yenilikleri en yakından takip ederek çalışıyoruz.

Sizler de en kısa sürede bu hizmetlerimizden yararlanmak ve en uygun fiyatlara en iyi hizmeti en deneyimli ellerden almak isterseniz işletmemize gelebilirsiniz. Bizler büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR