• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Naz-ı Şerif Cafe Restaurant

Adres :

Dallıca Mahallesi Asfalt Altı Sokak No 103 Aydın Nazilli Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Kınalı - Dilara Çetinkaya

E-Posta Adresi :

adaberiza@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 723 68 32

Whatsapp 2:

0 (532) 612 56 33

Aydın restaurant sektörünün önde gelen ismi olarak değerli müşterilerimizi restoranımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin bir restorandan ne beklediğini biliyor, bu beklentiyi tam anlamıyla karşılamak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin restoranımızda keyifli vakit geçirmesini istiyoruz. Bu doğrultuda geniş, sakin ve ferah ortama sahip restoranımızla müşterilerimizi karşılıyoruz. Restoranımızın bahçesi de bulunuyor. Eğer isterseniz kapalı salonumuzu tercih edebilirsiniz veya bahçede, açık havada vakit geçirebilirsiniz. Biz, ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste özenle, dikkatle ve titizlikle hareket ediyoruz. Hazırladığımız ürünleri her zaman en lezzetli haliyle hazırlıyor ve sofralarınıza getiriyoruz.

Lezzetli bir kahvaltıyla güne güzel başlamaya ne dersiniz? Eğer bu teklifimize varsanız sizleri restoranımıza bekliyoruz. İsterseniz ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı tercih edebilirsiniz. Toplu organizasyonlarınız için de rezervasyon yaptırabilir, restoranımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Doğal ve lezzetli ürünlerle hazırladığımız kahvaltıyı serpme kahvaltı olarak ya da kahvaltı tabağı olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kendi kahvaltı tabağınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda restoranımızda kısır, zeytinyağlı yaprak sarma, börek çeşitleri, tost çeşitleri, çorba çeşitleri de bulunmaktadır. Birbirinden lezzetli yemekler en özel sunumlarla sizleri bekliyor.

Yılların bilgi ve birikimine sahip restoran olarak sizleri en iyi şekilde restoranımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Restoranımızdan istediğiniz özel lezzetler varsa bize bildirebilirsiniz. Biz, ekibimizle birlikte bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR