• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazar Altın Borsa

Adres :

Dürbinar Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi Belediye Sokak No: 15 Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Öztürk - Buğra Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 545 20 47

Birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermeye devam eden Nazar Altın Borsa bunun gururunu siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Geçmişten bugüne sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, durmadan çalışıp çabalıyor ve bu sektörün en zirvesinde yerini almış bulunmaktadır. Sunduğu her hizmette adeta kalitesini konuşturan firmamız, hizmetlerine birçok yeni hizmet daha ekleyerek geniş yelpazeli bir hizmet ağı oluşturmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan firmamız, çokça tercih edilmektedir.

Trabzon hizmet, yepyeni hizmetleri ile karşınızda. Kurulduğu günden bu yana durmadan gelişen ve büyüyen firmamız, adından sıkça söz ettirmektedir. Her hizmetinde müşterisini memnun bırakan ve bu şekilde yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan firmamız, sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır. Trabzon da döviz üzerine hizmet veren firmamız, yurt içi ve yurt dışı güvenilir para havale etme hizmeti ile her müşterisinin imdadına yetişmektedir. Her hizmetinde kalitesi ve güvenilirliği on plana çıkan firmamız, şeffaflığı esas alarak hizmet vermektedir. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen firmamız, altın satış hizmeti de vermektedir. Dilediğiniz zaman hem para transfer işlemi hem de altın alış satışı yapabileceğiniz firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

Yoğunluktan etkilenmemek için arayarak önceden bir randevu oluşturup hızlı bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için iletişim numaramız üzerinden aramanız yeterli olacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmetin ilk ve tek adresinde olduğunuzu unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR