• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazar Cafe Babaeski

Adres :

Hacıhasan Mah.mustafa Atak Sok.no: 4/c Babaeski Kırklareli Kırklareli » Babaeski

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Gezer

E-Posta Adresi :

nazarcafe39@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 389 69 17

Whatsapp 2:

0 (544) 260 55 05

Kafemizde sizlere en lezzetli ev kurabiye çeşitlerini, börek çeşitlerini, özel unlu mamulleri ve mantı ile serpme kahvaltı lezzetlerini sunmaktayız. Özel olarak sizlerin konforlu bir şekilde misafir edilmesini sağlayacak şekilde düzenlenen kafemizde sizlere en başarılı şekilde güzel lezzetlerimizi sunmaktayız. Bu lezzetlerin sunumunda da oldukça başarılı olan işletmemiz özel günlerde misafirlerinizi de ağırlamaktadır.

İşletmemiz sizlere en lezzetli mantıları yapmakta ve bu harika lezzeti her gün en taze şekilde sizlere sunmaktadır. Özel ev mantısının lezzetini kafemizde tadabilirsiniz. Bunun yanında birçok güzel ev yemeğini de sizlere sunmakta ve geniş bir menü ile sizlere özenle hazırlanan yemekleri sunabilmekteyiz. Ayrıca en güzel ev böreği çeşitleri de menülerimiz içerisinde bulunmaktadır.

Kırklareli pasta ve pastane alanında en güzel lezzetleri sunmakta olan kafemiz özenle sizlere bu lezzetleri sunan deneyimli ustalarımız ve mutfak çalışanlarımız ile hizmet sunmaktadır. Özel günlerinizi yapabileceğiniz kafemizde doğum günleri ve çeşitli etkinlerinizi en güzel şekilde organize edebilirsiniz. Ustalarımız, mutfak çalışanlarımız ve servis ekibimiz sizlere ve misafirlerinize en güzel hizmeti sunacaklardır.

Birçok özel lezzeti sizler için hazırlayıp sunduğumuz kafemizde sıcak ve soğuk çok sayıda içecek çeşidini de sunmaktayız. Sizlerin konforu için dekore edilen kafemizde siz ve sevdikleriniz keyifli vakit geçirerek sizler için hazırladığımız en güzel lezzetleri keyifle tadabilirsiniz. Bu alanda yıllardır başarılı şekilde hizmetler sunmakta ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR