• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazilli Özak Sigorta

Adres :

Yıldıztepe Mah. 85 Sok. No: 49/c Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Özsavran - Lütfi Özsavran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nazilliozaksigorta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 435 59 79

Whatsapp 2:

0 (532) 653 44 55

Whatsapp 3:

0 (532) 785 95 19

Nazilli Özak Sigorta, Aydın sigorta finans sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Kaliteli hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız ile olası sorunlara kadar çözüm bulabilirsiniz. Günümüzde de sigortanın önemi tartışılmazdır. Özellikle de son yıllarda yaşanan gelişmeler göz önüne alındığında önceden önlem alınmasının hem madden hem de manen daha az sorun ile karşılaşıldığını göstermektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde konut sigortası, kasko sigortası, birleşik kasko sigortası, zorunlu otomobil sigortası, araba kaskosu, deprem sigortası, yangın sigortası, bireysel emeklilik, ferdi kaza sigortası ve sağlık sigortası yer almaktadır.

Amacımız siz değerli müşterilerimizi her zaman profesyonel bir çalışma ile buluşturabilmektir. Bunun için yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmektir. Sizlere detaylı bir şekilde bilgi verdikten sonra süreci birlikte yönetmekteyiz. Yapacağımız yönlendirmeler ile de hem kendinizi hem ailenizi ve işinizi güvence altına alabilirsiniz.

7/24 çalışan bir sigorta acentesiyiz. Nazilli’de sigorta denince ilk akla gelen en yakın kasko şirketiyiz. Bunun yanında ise yaklaşımlarımız ve çözüm önerilerimiz ile de sizlerin çözüm ortağınız. Deprem, yangın gibi yaşanan doğal afetlere karşı alınabilecek en iyi çözüm sigorta yaptırmaktır. Araçlarında hayatımızdaki yeri göz önüne alındığında sigorta yaptırmak güvenli bir şekilde kullanabilmenizi de sağlamaktadır. Daha fazla bilgi almak, detayları öğrenmek ve aklınızda oluşan soru işaretlerini de ortadan kaldırmak için bizi arayın. Sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzak olduğumuzu unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler