• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nef Style Beauty & Coiffeur

Adres :

Eymir Mah. 913 Sok. No: 15 ( Gölbaşı Yeni Hastane Çaprazı ) Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatoş Dal

E-Posta Adresi :

atasamgyd@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 480 32 34

Nef Style Beauty & Coiffeur isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Her kadın, bakımlı olmak ve güzel görünmek ister. Uzman olmayan eller tarafından yapılan güzellik uygulamaları genellikle kötü sonuçlanmakla birlikte sağlığımız açından olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli ve sağlıklı bir cilt bakım ve güzellik uygulamasına mesleğinde yeterli eğitimi almış olan kuaförlerimizle, konforlu ve modern bir şekilde dekore edilmiş bir ortam olan işletmemizde alacağınızı garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan güzellik ve cilt bakımı uygulamalarını belirledikten sonra onlara etkileyici bir değişim sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin maksimum seviyede olması için müşterilerimiz tarafından talep edilen güzellik uygulamalarını profesyonel bir şekilde uyguluyoruz.

Son teknoloji cihazlarımızla cilt bakımı uygulamalarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kuaför salonumuzda göz altı kırışıklığı tedavisi, manikür, pedikür, altın oran kaş tasarımı, ombre ve saç tasarımı gibi birçok bakım uygulaması yapmaktayız. Hizmetlerimiz tamamen uygun fiyatlarla belirlenmiştir. Uygulama sırasında kendini dünyaca kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaktayız. Her uygulama sonrası salonumuz itinayla sterilize edilmektedir.

Ankara güzellik merkezi sektöründe uzun süredir yeni açılan firmalara örnek olmanın gururunu duymaktayız. Vizyonumuz, sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde sektörün en iyisi olmak ve müşteri kitlemizi artırmaktır. Sizleri daha güzel bir cilde, daha bakımlı bir görüntüye kavuşmanız adına kuaför salonumuza davet ediyoruz. Uzun saatler beklemeden istediğiniz güzellik uygulamasına kavuşmak için sayfadaki irtibat numaralarından bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR