• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neşeli Baby Spa Bucak

Adres :

Yahya Kemal Cad. No: 23 Kat: 2 Daire: 23 Burdur » Bucak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümmügülsüm Kıl

E-Posta Adresi :

ummugevik847@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 850 50 47

Birmilyonnokta.com üyesi olan Neşeli Baby Spa Bucak, bebek sağlığı için hizmet veriyor. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Kullanılan ürünler özenle seçilmelidir. Uyku problemi yaşayan bebekler genellikle kısa bir masaj sonrasında ya da banyo sonrasında daha rahat uykuya dalmaktadır. Bebek spa merkezimizde de bebeklerin daha rahat uykuya dalması için hizmet vermekteyiz.

Bebek spa merkezimiz Burdur sağlık sektörünün güvenilir adresidir. Bebeklerin sağlıklı bir beden sahip olması, daha rahat hissetmesi ve daha rahat uyuması için hizmet veriyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle masaj ve spa hizmeti veriyoruz. Kullandığımız özel ürünler sayesinde bebeklerin cildini koruyor, ürünlerin cilde zarar vermesini önlüyoruz. Ebeveynlerin bir numaralı tercihi olan spa merkezimizde her zaman kaliteli, sağlıklı ve güvenilir çalışmalar yapıyoruz.

Bebek masaj ve spa merkezimizde randevulu sistemle hizmet veriyoruz. Bebeğiniz için kullandığımız doğal ürünlerle bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlıyoruz. Daha yumuşak bir cilde sahip olan bebeklerinizin ihtiyacı olan nemi karşılıyoruz. Profesyonel masaj uygulamamız sayesinde bebeklerin vücudunun dinlenmesini sağlıyoruz.

Masaj ve spa işlemlerinden sonra bebekleriniz daha rahat uyuyor, uykusunu alıyor ve dinleniyor. Bizler alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle doğru, güvenilir ve sağlıklı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Ebeveynlerle birlikte yaptığımız masaj ve spa işlemlerinde ebeveynlerin bilgi edinmesine yardımcı oluyoruz. Sizler de Bucak üzerinde bulunan masaj ve spa merkezimizi güvenle tercih edebilir, bebeğinizin daha rahat hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR