• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neslim Güngen Ümraniye

Adres :

Fatih Sultan Mehmet Mah. Aheste Sok. Poligon Cad. No: 7/1 Tepeüstü ( Meydan Avm Yaya Girişindeyiz ) İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tulayaskara@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 157 30 97

Neslim Güngen Ümraniye ilçesinde kadınların güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarını gidermeleri için faaliyet göstermeye başlayan ve aynı zamanda Türkiye’nin en seçkin işletmelerini bir araya getiren ticari işletme platformu birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Kadınların farklı ihtiyaçlarına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmak için İstanbul güzellik merkezi rekabetinde yerini alan işletme, rekabete yeni bir soluk getirme amacıyla faaliyetlerine başlıyor.

Öncelikle cilt bakımı ve onarımı üzerine olan uygulamalarıyla öne çıkan güzellik merkezi, müşterileri farklı alternatifler sunuyor. Hydrafacial cilt bakımı konusunda iddialı olan merkez aynı zamanda ciltlerde oluşan lekelerin giderilmesi, gözeneklerin açılması üzerine derin temizleme uygulamaları da sunuyor. Bu sayede müşterilerinin çok daha parlak, canlı, sağlıklı ve göz alıcı birer cilde kavuşması sağlanıyor. Göz çevresinde oluşan kırışıklıkların ve göz altı torbalarının da giderilmesi için de uygulamaların sunulduğu merkezden bambaşka bir kadın olarak, gençleşmiş olarak çıkmak mümkün.

Birçok kadının en büyük problemlerinden biri olan fazla kilolar konusunda da çözümler sunan Neslim Güngen güzellik merkezi, bölgesel detoks ve selülitlere karşı lipoescultura detoks uygulamalarıyla hızlı ve etkili sonuçlar sunuyor. Sadece birkaç seans ile selülitlerden kurtulma garantisi veren işletme, müşterilerine acısız, ağrısız buz başlı lazer epilasyon hizmeti de sunmakta.

Tecrübeli ve eğitimli personeli hizmete başlayan güzellik merkezi, kalıcı makyaj ve oje, dudak renklendirme ve ipek kirpik hizmetleriyle de kadınların hizmetinde.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler