• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neşve Cafe Restaurant Konya

Adres :

Bosna Hersek Mahallesi Konya Forum Avm Kat : 3 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Dıvrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 203 29 34

Neşve Cafe Restaurant Konya restaurant sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. 2018 yılında Kayseri’de kurulan, Türkiye’de 40 ı aşkın şubesiyle aktif olarak hizmet veren, ayrıca yurt dışında da şubeleri olan global bir firmayız. Müşterilerimizin tüm gününü geçirmek isteyeceğin nezih ve huzurlu bir atmosfere sahip olan mekanımız güler yüzlü hizmet ve doygun menüsüyle de sektördeki diğer firmalardan kendini ayırıyor.

Konya restaurant alanında faaliyette olduğumuz kafe ve restoranımızda müşterilerimizin hem damaklarına hem de gözlerine hitap ediyoruz. Zengin kahvaltımızla, soğuk ve sıcak kahve çeşitlerimizle ve bize özel lezzetlerle servis sağlıyoruz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı Neşve’de yapmanızı öneriyoruz. Serpme kahvaltı konusunda kendini kanıtlamış lider konumda olan kafemizde dünya mutfağından yemekler, popüler olan kahve ve çay çeşitlerimiz, ayrıca Konya ve Kayseri’ye ait yöresel yemeklerimizle servis sağlıyoruz.

Yağlama, Kayseri mantısı, sucuk, pastırma çeşitleri menümüzün en başında geliyor. Oldukça zengin bir menüye sahip olan Neşve’de sadece yemeklerimizle değil ambiyansımızla da müşterilerimizin beğenisini topluyoruz. Toplamında 300 kişilik kapasiteye sahip olan kafe ve restoranımızda evlilik teklifi, doğum günleri, nişan gibi özel organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek bir VİP salonumuz bulunuyor.

Müşterilerimiz için her şey düşündüğümüz Neşve’de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Güler yüzlü hizmet politikamızla hoşgörülü ve anlayışlı iletişim şeklimizle müşterilerimize kendilerini evlerinde hissettirecek, rahat bir ortam sunuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli personel ekibimizle disiplin içinde titizlikle çalışıyor, 81 ilde hizmet vermek ve insanların hizmetlerimizden yararlanmasını sağlayabilmeyi hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR