• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neta Koltuk Yıkama & Temizlik

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Peker Sokak No: 8 Kat: 2 Hatay » Erzin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Armutcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 766 96 87

Birmilyonnokta.com üyesi olan Neta Koltuk Yıkama & Temizlik isimli firmamız, temizlik sektöründe hizmetlerini sunan bir firmamızdır. Koltuk temizliği, hijyen açısından önem teşkil etmektedir. Düzenli periyotlarla sterilizasyonu sağlanmazsa mikroplar için açık bir ortam haline gelebilir. Bu nedenle belirli zaman aralıklarında, uzman firmalar tarafından temizliğinin sağlanması doğru bir tercihtir. Koltukların temizliğini kendi başınıza da yapabilirsiniz ancak kaliteli firmaların derinlemesine yaptığı temizlik gibi olmaz. Biz, uzman kadromuzla sizlere, koltuklarınızın temizliği için hizmetlerimizi sağlıyoruz.

Koltuk yıkama hizmetimiz dışında, stor perde yıkama, oto koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama ve inşaat sonrası temizlik gibi konularda da hizmet sağlamaktayız. Tüm bu hizmetlerimizi, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi kadromuzla sunuyoruz. Bu nedenle, bu hizmetlerimiz için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Sonuç odaklı ekibimiz, hızlı hizmetimiz, zamanında iş teslimi politikamız, uygun fiyatlarımızla temizlik işlemleriniz için güvenle bizleri tercih edebilir, kaliteli hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hatay temizlik sektöründe hizmet veren firmamız için, müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve korumak için titizlikle çalışıyor, sektörde öncül firma olmak için gece gündüz hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de temizlik işlemleriniz için, diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli hizmetlerimizi tercih edebilir, kaliteli ve hızlı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz. Temizlik sürecimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.

www.netatemizlikhizmetleri.com

www.netakoltukyikama.com

https://www.tiktok.com/@netakoltukykm
https://twitter.com/KoltukNeta
https://www.instagram.com/netakoltukykm/
https://www.facebook.com/netakoltukykm

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR