• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Netgo Elektrik Tesisat

Adres :

Kabil Caddesi No: 155/a Öveçler Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Kaman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 895 73 05

Çankaya’da pek çok alanda hizmet vermekte olan firmamız Netgo Elektrik Tesisat birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara tesisat ve bakım onarım firmaları her zaman ihtiyaç duyulan, gerekliliği yüksek olan firmalardandır. Bizler firma olarak siz değerli müşterilerimize geniş yelpazeli hizmet çeşitliliği sunmaktayız. Su tesisatı korniş montajı, banyo aksesuarları montajı, diafon ve çanak anten tamir ve montajı, elektrik tesisatı konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tesisat sistemlerinin ne zaman bozulacağını bilemeyiz ama herhangi bir arız olunca da erteleme şansımız olmayacak kadar hayati önem taşımaktadırlar. Bu nedenle bildiğimiz, güvendiğimiz bir adresten destek almak isteriz. Bizler firma olarak müşterilerimizin güvenin kazanma konusuna önem vermekteyiz. Geniş bir kitleye hitap eden firmamızda müşterilerimiz bize güvenirler. Bu güvene layık olmak için çok çaba sarf etmekteyiz. Çalışanlarımız çözüm odaklı yaklaşımlarıyla hızla arızayı tespit ederler ve hemen müdahale ederler. Kısa zamanda gerekli işlemleri bitirerek ilgili alanı kullanılabilir halde sizlere teslim ederler. Ekip arkadaşlarımızın her biri işlerinde uzman ve yılların tecrübesine sahip kişilerdir.

Bizleri her türlü tesisat sorunlarınızda arayabilir destek alabilirsiniz. Sizlere her zaman uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Firmamız işe başladığı günden bu zamana kadar geçen zaman içinde hep en iyiyi yapma hedefiyle adımlarını atmıştır. Bu sayede de kısa sürede lider konuma yükselmiştir. Firmamız tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve her yeniliği uygulamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler