• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nev Elerayde Pizza

Adres :

Kirazlıkçay Mah. Değirmenbaşı Cad. No: 128 Toki Yolu Üzeri Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Köseoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nevelerayde@gmail.com

Samsun fast food sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; leziz pizzaları ile ün yapmış en meşhur pizza salonudur. Pizza salonumuzda siz değerli müşterilerimize pek çok menü çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz. Pizza ustalarımızın ellerinde özen ve itina ile açtıkları pizza hamuru özel malzemelerden, yöresel peynir ve doğal sebzelerinden hazırlanmış iç malzemesi sürüldükten sonra odun ateşinde pişirilip servise hazır hale getirilir. Pizzalarımızın lezzetindeki ayrıcalık gerek hamurumuzda gerekse iç malzememizde hiçbir şekilde katkı ve koruyucu madde bulunmamasından kaynaklanmaktadır.

Pizza salonu olarak sektöre adım attığımız günden bu güne kadar temel çalışma prensiplerimiz müşteri memnuniyeti, dürüstlük, titizlik, temizlik ve kaliteli hizmet anlayışımız olmuştur. Bu anlayışımız ekseninde gıda güvenliği, mutfak temizliği ve kişisel hijyene en üst derecede özen göstererek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti salonumuzun varoluş amacıdır. Bu amacımız doğrultusunda siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gerek birbirinden değerli pizza ustalarımız gerekse çalışma personelimiz ile siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Pizza salonumuza özel gün, toplantı, etkinlik ve cemiyetleriniz için ev ya da iş yerinize toplu pizza siparişi almaktayız. Siparişlerinizi kendi isteğinize göre tercih edeceğiniz malzeme çeşidi ile hazırlatabilirsiniz. Ya da dilerseniz hazır olarak yapılan çeşitlerimizden de sipariş verebilirsiniz. Amacımız kendimize özgü lezzetimiz ile müşterilerimizin ağızlarında kalıcı bir tat bırakmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR