• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New Hill Spa Konya

Adres :

Kosova Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi 182/ B3 -1 ( Hill Rezıdance ) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 662 72 06

Whatsapp 2:

0 (535) 781 63 13

Birmilyonnokta.com üyesi olan New Hill Spa Konya, Selçuklu üzerinde hizmet vermektedir. Günümüzde insanlar kendine zaman ayırmak ve dinlenmek için masaj salonlarını tercih etmektedir. Bizler de Konya hamam sauna ve masaj salonu sektöründe tercih edilmekteyiz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde ilgiyle tercih ediliyoruz. Değerli müşterilerimiz tarafından yoğun talep alıyoruz. Bizler her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz.

Salonumuzda geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Her müşterimiz için çeşitli imkanlar sunuyoruz. Dilerseniz vermiş olduğumuz hizmetlerden avantajlı faydalanmak için paket alabilirsiniz. Hamam, sauna, masaj hizmetiyle birlikte buhar odası ve kese köpük hizmeti de veriyoruz. Masaj için çeşitli yöntemler kullanıyoruz. Düzenli masaj yaptırarak vücudunuzdaki ağrıları hafifletebilirsiniz. Vücudunuzu dinlendirmek, daha enerjik ve rahat hissetmek için vermiş olduğumuz hizmetleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Masaj yaptırmanın vücuda birçok faydası vardır. Vücuttaki kan dolaşımının hızlanacağı gibi vücuttaki kaslar dinlenir. Masaj sonrasında kişi kendini daha rahatlamış hisseder. Çeşitli masaj teknikleri vardır. Salonumuzda hizmet veren ekibimiz bu masaj tekniklerine hakimdir. Tüm müşterilerimiz için uygun masaj tekniği kullanılmaktadır. Salonumuzda konforlu hizmet sunmak adına randevulu sistemle hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek sizin için uygun gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz üyelik oluşturup paket alabilir, paket sayesinde verdiğimiz hizmetlerden daha kapsamlı faydalanabilirsiniz. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmeye, sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR