• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New Hill Spa Malatya

Adres :

Yakınca Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 27 ( Anemon Otel ) Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Avcı - Ahmet Ali Gül

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 562 48 55

Whatsapp 2:

0 (536) 019 85 35

New Hill Spa Malatya, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Yoğun geçen günlerin ardından kendinize zaman ayırmak, vücudunuzun dinlenmesini sağlamak için masaj salonumuza gelebilirsiniz. Masaj salonumuzda çeşitli masaj yöntemleri kullanılmaktadır. Kullanılan yöntemlerle uygulanan masajlar beden sağlığını destekler. Geniş kapsamlı hizmet sunan salonumuzda ihtiyacınız olan veya istediğiniz işlemi güvenle tercih edebilirsiniz.

Malatya hamam sauna ve masaj salonu alanında hizmet vermekteyiz. Salonumuzda yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle birlikte çalışmalar yapıyoruz. Bizler masaj, sauna ve hamam hizmeti veriyoruz. Yoğun ve yorucu geçen günlerin ardından kendinize vakit ayırmak, vücudunuzu dinlendirmek istiyorsanız salonumuzu tercih edebilirsiniz. Salonumuzda çeşitli uygulamalar yapılmaktadır. Bizler aldığımız hijyen önlemleri sayesinde sağlığa uygun koşullarda hizmet vermekteyiz. Sağlığınızı riske atmadan, sağlığınızı koruyarak dinlenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salonumuz Yeşilyurt üzerinde konumlanıyor. Salonumuzda erkek müşterilerimiz ve kadın müşterilerimiz için özel hizmet veriliyor. Masaj, sauna ve hamam hizmeti kişiye özel verildiği gibi birden fazla müşteri için de verilebiliyor. Bizler sağlığa uygun koşullarda aldığımız hijyen tedbirleri sayesinde hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde kendimizi geliştiriyor, daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Salonumuzda vermiş olduğumuz hizmet sayesinde %100'e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Dinlenmek, daha enerjik hissetmek için sizler de salonumuzu tercih edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bu sayede daha kapsamlı ve güvenilir hizmet almış olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR