• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nigar Danışmanlık

Adres :

- İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nigar Cingöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cingoznigara@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 277 67 67

Whatsapp 2:

0 (501) 317 01 67

Nigar Danışmanlık ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. İstanbul danışmanlık sektöründe verdiğimiz hizmetle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarını belirliyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Danışmanlık hizmeti doğrultusunda ev ve işyerleri için çalışma arkadaşlarının sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Bilgi ve birikim sahibi kadromuzla işimizi özenle gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

Günümüzde yaşlı aileler, çocuklu aileler, çalışan aileler, evde hasta olan aileler yardımcı birilerine ihtiyaç duyuyor. Evlerde yardımcı olarak çalışmak isteyenler danışmanlık merkezimize iş başvurusunda bulunuyor. Bizler, danışanlarımız için güvenilir yardımcı desteği sağlamak adına gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Çalışmak isteyenler kişisel bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini, eğitim bilgilerini, tecrübelerini ve referans belirterek iş başvuru kaydı oluşturuyor. Danışanlarımız bizimle iletişime geçerek hangi amaçla nasıl bir çalışan istediğini belirtiyor. Bizler de bu doğrultuda uygun çalışanı belirleyerek danışanlarımızla görüştürüyoruz. Eğer danışanlarımız çalışanla anlaşma sağlarsa gerekli işlemler yapılarak çalışanlar yeni işlerinde görevlendirilir.

Bizler tam donanımlı danışmanlık firması olarak hizmet vermekteyiz. Güvenilir, doğru, uygun fiyatlı çalışmalarımızla değerli danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına çözüm bulmaktayız. Tecrübe sahibi ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bizler ekip olarak kendimizi bu sektörde geliştirmekteyiz. Sektörde gerçekleşen yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda ekibimizle birlikte çalışmalarımızı iyileştirerek daha iyi çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Hasta bakımı, temizlik, çocuk bakımı gibi işlemler için güvenilir, tecrübeli ve özenli çalışanları firmamızla iletişime geçerek bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR