• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilüfer Alo Halı Yıkama ( Aktif 16 Halı Yıkama )

Adres :

Üç Evler Mah Dilektaşı Sk 56/1 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Akçelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufakcelik334@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 881 91 17

Whatsapp 2:

0 (541) 749 24 13

Halı, yaşam alanlarında gündelik kullanım için hem kış mevsimlerinde hem de yaz mevsimleri ile bahar mevsimlerinde ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Özellikle kış mevsimlerinde zeminden gelecek soğuk havayı kesebilmek ve yalıtım oluşturmak için kullanılan halılar diğer mevsimlerde ise dekoratif olarak da kullanılmaktadır. Ancak bir zemin eşyası olan halılar, ayakaltında bulunduğu için çok sık şekilde kirlenir ve sık sık temizlenmesi de gereklidir. Bu temizliğin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için de firmamız Bursa Nilüfer ilçesinde Aktif16 Halı Yıkama firması olarak hizmet vermektedir.

Aktif16 Halı Yıkama firması olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde halılarınızın doğru bir şekilde temizlenmesi amacıylaBursa halı yıkamahizmetleri için özel sistemler sunuyoruz. Bu sistemler sayesinde öncelikle halılar ücretsiz servis ile evinizden teslim alınıyor, sonrasında fabrikaya getirilerek önce toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında halılar türüne ve boyutlarına göre ayrıldıktan sonra özel makinelerde el değmeden yıkanıyor. Yıkama işlemlerinde uygun makine ve uygun deterjanlar kullanılıyor. Bu sayede yıkama sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilerek, el değmeden kurutma, paketleme ve tekrar eve servis gerçekleştirilir.

Firmamız tarafından önerilen şekilde her yıl en az 2 defa yıkama hizmeti aldığınızda, halılarınızı çok uzun yıllar boyunca sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Yıpranmadan ve bozulmadan yıkama yapılması ile birlikte halıların rengi korunabilir. Bu nedenle firmamız üzerinden uygun fiyatlar ile birlikte istediğiniz tüm halı türlerinde yıkama hizmeti alabilir ve hatta büyük işletme alanları gibi noktalarda yerinde yıkama hizmeti de talep edebilirsiniz.

nilüfer alo halı yıkama,
nilüfer halı yıkama işlemleri,
nilüfer halı yıkama firması,
nilüfer halı yıkama fiyatları,
nilüfer alo koltuk yıkama,
nilüfer koltuk yıkama hizmeti,
nilüfer stor perde yıkama işlemleri,
nilüfer stor perde yıkama firması,
nilüfer yorgan battaniye yıkama hizmeti,
nilüfer yorgan battaniye yıkama,
bursa nilüfer alo halı yıkama,
bursa nilüfer halı yıkama işlemleri,
bursa nilüfer halı yıkama firması,
bursa nilüfer halı yıkama fiyatları,
bursa nilüfer alo koltuk yıkama,
bursa nilüfer koltuk yıkama hizmeti,
bursa nilüfer stor perde yıkama işlemleri,
bursa nilüfer stor perde yıkama firması,
bursa nilüfer yorgan battaniye yıkama hizmeti,
bursa nilüfer yorgan battaniye yıkama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR