• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilüfer & Fevzi Cinci Kuaför ve Güzellik

Adres :

Büyükcami Mahallesi Namazgah Sokak No: 16/b Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilüfer Cinci - Fevzi Cinci

E-Posta Adresi :

cincinilufer@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 713 08 06

Güzelliğin doğru adresi Nilüfer & Fevzi Cinci Kuaför birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve bakım kadınlar için önemli bir konudur. Yaptırmak istediği bakım ile kendisini daha güzel hissetmek isterler. Yapılan bakım isteğini tam olarak karşılamalıdır. Saç bakımından, maniküre kadar tüm güzellik işlemleri usta ellerden çıkmalıdır. Usta ellerden çıkan bu işlemler müşterinin son derece memnun ayrılmasını sağlar.

Kuaförümüz tam da bu özelliklere sahip bir anlayışla çalışmaktadır. Sizin ihtiyaç ve isteklerinize yönelik bir bakım önerisi sunmaktadır. Saçınız için yapılacak tüm işlemler, farklı makyaj seçenekleri, tırnak bakımı gibi birçok farklı hizmet ayrıcalığımız bulunmaktadır. Özel günlerde en iyi şekilde hazırlanmanız için yanınızda oluyoruz. Konforlu ve ev sıcaklığında bir ortam sağlayarak günlük bakımınızda rahat hissetmeniz için gayret ediyoruz.

Edirne kuaför sektöründe uzman kadromuzla sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Yapılan işlem sonucunda sizin mutlu ayrılmanız bizim için önemlidir. Güler yüzlü hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıklar konusunda, gün geçtikçe gelişim göstermeye devam ediyoruz. Kendimizi geliştirerek modaya uygun olarak yapmak istediğiniz değişim konusunda sizin yanınızda oluyoruz. Güzellik ve bakımın doğru adresi olarak şehrimizde en iyi hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyat ile sunduğumuz ayrıcalıklar ile doğru tercih olmanın farkını yaşayacaksınız. Kuaförümüzde gülümseme hizmet eder. Siz de aldığınız hizmet karşılığında mutlu ayrılmak isterseniz kuaförümüze bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR