• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilüfer Gürak Fotoğrafçılık

Adres :

Ataşehir Mahallesi 8001/3sok B Blok No: 7/1 Kat: 5 D: 44 Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilüfer Gürak

E-Posta Adresi :

nil_gurak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 650 27 90

Whatsapp 2:

0 (533) 650 27 90

İzmir basın yayın sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, değişen trendlere ayak uyduran ve kendini yenileyen bir işletmedir. Müşteri isteklerini her zaman ön planda tutan işletmemiz hizmetlerini de yine müşterilerinden aldığı geri dönüşlere göre belirlemektedir. Uzun süredir müşterilerden yoğun talep alan yeni doğan fotoğrafçılığı da firmamızın bünyesinde barındığı hizmetlerdendir.

Anne adaylarının heyecanı ilk günden itibaren başlar ve doğuma kadar artarak devam eder. Bu heyecanlı süreci ölümsüzleştirmek istemek ise çok normaldir. İşte firmamız da size bu noktada yardımcı olabilir. Doğum öncesi fotoğraflarından başlayarak bebeğin doğumuna kadar istediğiniz konseptte çekimler ile siz de bu zamanlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu fotoğraflar size yaşadığınız bu heyecan dolu süreci anımsatmak haricinde ileride çocuğunuz için de oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

Dilerseniz çekimlere doğum öncesinde başlayabilir, doğum gerçekleştikten sonra da bebeğinizin fotoğrafları için çekimleri yine kendi seçtiğiniz konsept içerisinde devam ettirebilirsiniz. Bebeğinizin günden güne büyümesini sizlere en iyi anlatacak hatıralar olan fotoğraflarda bebeğinizi ister eğlenceli ister sevimli bir konsept içinde görebilirsiniz.

Dilerseniz doğumun hemen sonrasında da yanınızda olacak olan firmamız, ilk aile fotoğrafınızı çekerek bu duygusal ve önemli anı kalıcı kılabilir. Siz de ister bebek çekimleri ister de aile fotoğrafları için firmamıza danışabilirsiniz. Kaliteli konseptler ve profesyonel çekim ile bebeğinizin en iyi fotoğraflarına sahip olabilir, büyürkenki her anını kalıcı kılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR