• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Niobe Harita

Adres :

Peker Mahallesi 1709 Sokak No: 17/1 Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Şevik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 420 05 19

Manisa merkezde hizmet veren Niobe Harita, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, 2010 yılından beri hizmet sektöründe harita mühendisi Cem Şefik ve harita mühendisi Mehmet Ünal öncülüğünde kurulmuş bir firmadır. Parselasyon, plankote, aplikasyon ve kamulaştırma işlemlerinde A kalite hizmet vermekteyiz. Yine tevhit-ifraz, yola terk ve T.U.S işlemlerinde de firma olarak hizmet veriyoruz.

Manisa hizmet sektöründe deneyimli ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Amacımız, ülkemiz şartlarında yapabileceğimizin en iyisini yapmak yatırımlarımızla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Yaptığımız faaliyetlerle örnek ve öncü olmaktır. Tam memnuniyeti hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejilerine sahip bir kuruluş olarak asla kaliteden taviz vermeden müşterisiyle güvene dayalı, uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kurmak amaçlarımız arasındadır. Yeni gelişmeleri takip ederek teknolojinin sağladığı tüm olanakları sonuna kadar kullanan firmamız, sizlere eksiksiz ve hatasız çözümler sunar.

Manisa ve çevrelerinde arazi ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti de sunan firmamız bu alanda da çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterisiyle karşılıklı güven esasına dayalı kalıcı ilişkiler sürdüren ve çözüm odaklı düşünce yapısına sahip şirketimiz arazi ve gayrimenkul danışmanlığında da uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Gelecekte de hedefimiz, değişen ve modernleşen dünyaya uyum sağlayarak şirketimizi getirebileceğimiz en üst düzeye ulaştırmak ve sektörde farklı ve kalıcı olmaktır. Doğru ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla çalışıp çağın teknolojilerini en üst seviyede kullanarak kendi sektörümüzde liderliği korumayı ilke olarak benimsemiş olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR