• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nira Derm Estetik & Güzellik

Adres :

Atatürk Mah. Ahrandı Sokak No: 4/1 ( Çamlık Camii Yan Sokağındayız 50. Yıl İlkokul Otopark Karşısındayız ) İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neva Peynirci

E-Posta Adresi :

neva_1974@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 355 11 54

İzmir güzellik merkezi sektöründe yer alan salonumuz bünyemizde barındırdığımız kaliteli ve yüksek performans gösteren cihazlarımız sayesinde oldukça ön safhalarda yer almaktadır. Nira Derm Estetik ve Güzellik salonu olarak sizlerin beğenisine göre güzellik hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun uygulamalar ve estetik değişiklikler yapılmaktadır. Aynı zamanda kullandığımız ürünlerin kalitesi, güncel ürünler ekleyerek düzenli olarak artmaktadır. Profesyonel ekibimize yönelttiğiniz, merak ettiğiniz her soru yanıtlayarak sizlere yardımcı olmaktayız. Sahip olduğumuz profesyonellik, titiz çalışma ve müşteri memnuniyeti ile geniş çapta çalışma prensiplerimiz bulunmaktadır.

Prensiplerimizden asla ödün vermediğimiz için de müşteri memnuniyeti her zaman revaçta kalacaktır. Öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde her zaman öncelikle tercih edilmekteyiz. Müşterilerimizi memnuniyet ve mutlulukla uğurladıktan sonra kaliteli hizmetimiz yediden yetmişe kulaktan kulağa yayılmaktadır. Bünyemizde uyguladığımız çeşitli uygulamalarda fiyat performans açısından oldukça kaliteli uygulamalar bulunmaktadır.

Sağladığımız bu avantajlarla kaliteli hizmet vermekteyiz. Bizim yanımızdan ayrıldıktan sonra mutlu ve özgüvenli bir şekilde yaşamınıza devam edeceğinizden emin olabilirsiniz. Çevrenizden duyacağınız övgülerle sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimizin mutlu ve keyifli hizmet aldığını görmek aynı zamanda istediği hizmeti aldığını görmek salonumuz açısından yegane önemli bir konudur. Sizlerin isteklerine ve keyfinize yönelik çalışmak için oldukça hassasiyet göstermekteyiz. Sizlere uygun zamanlarda randevu saatleri ayarlanabilir beraberinde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bizlere ulaşabilmektesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR