• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisa Kasap

Adres :

Kirazlı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 98/a İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Yalçınkaya

E-Posta Adresi :

yusufyalcinkaya1971@hotmail.com

Nisa Kasap firması olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul alışveriş alanında hizmet veren firmamız Nisa Kasap olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler yüksek besin değerine sahip ve insan yaşamında gerekli olan birçok maddeyi içinde barındıran et ürünleri üzerinedir. Ürünlerimiz talebe göre değişmekle birlikte farklı birçok türde et çeşidini firmamızda barındırmaktayız.

Kasap olarak hizmet veren firmamız ilk hizmeti kuzu ve dana etinden oluşan kırmızı et ürünleridir. Çok fazla et türünün bulunduğu kırmızı et ürünlerimizde müşterilerimizin isteğine göre hareket etmekteyiz. Kırmızı et ürünlerimiz tüm etlerimiz gibi helal kesim olarak sunulmaktadır. Bu sebeple Müslüman olan bireyler kolay ve güvenli bir şekilde de hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Kırmızı etlerimiz ile ilgili üretimi olan tüm et ürünleri biçimlerimiz mevcuttur olmayan bir ürünümüzü ise kişiye özel olarak da hazırlayabilmekteyiz.

Kasabımızın bir hizmeti ise beyaz etler üzerinedir. Beyaz et ürünlerinin de satılını yapan firmamız bu ürünleri de helal şekilde müşterilerine sunmaktadır. Tavuk ürünlerimizde but, göğüs ve pirzola gibi türlerde müşterilerimize sunmaktayız. Bir diğer önemli hizmetimiz ise toplu et satışıdır. İhtiyaç doğrultusunda sunduğumuz bu hizmetimizde müşterilerimizin ihtiyaçları olan belirli bir ağırlığın üzerinde ki etleri tamamen istemlerinizden oluşacak şekilde hazırlamaktayız. Kasabımız insan sağlığına büyük bir önem verdiği ve iş etiği için asla insan sağlığını etkileyecek bir ürünün satışını yapmamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR