• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nişantaşı Abiye

Adres :

Batı Mah.19 Mayıs Cad.no: 31 Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Ademoğulları

E-Posta Adresi :

ismet.ademoglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 502 89 03

İstanbul Pendik’te giyim sektörünün iddialı firmalarından birisi olarak Nişantaşı Abiye ismiyle faaliyet gösteriyoruz. Tekstil ve giyim sektörünün içine yıllar önce giren bir işletme olarak, kadın giyimi konusunda bütün inceliklere hâkim bir firmayız. Kadınların gerek gündelik yaşamında gerek iş hayatında fazlasıyla önem tutan giyim alanında birçok farklı abiye ve giyim ürünümüzle seçenek sunma gayreti içerisindeyiz. Vizyon olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetimizi buluşturabilmeyi ve daima sıcak ilişkiler kurarak onları memnun edebilmeyi belirliyoruz. Bu vizyonu gerçekleştirebilmek adına da her gün daha sıkı çalışıyoruz.

Satışa sunduğumuz ürünlerin tekstil bakımından da onaylı ve kaliteli ürünler olduğunu belirtiyoruz. Farklı model ve tarzda birçok abiyenin en kaliteli halini değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Nişan abiyesi, after party abiyesi, mezuniyet abiyesi ve büyük beden abiye gibi birçok farklı alana dokunduğumuz abiye çeşitlerimizle de kadınlara hayatlarının her alanında kullanabilecekleri abiyeler sunuyoruz.

Kumaş kalitemiz ve ürün çeşitliliğimizle beraber uygun fiyat konusunda da dikkatleri üzerimize çekiyoruz. İstanbul giyim sektöründe en kaliteli kumaşlarla farklı abiye modelleri sunan bir firma olarak en uygun fiyatları da belirlemiş haldeyiz. Kadınların rahatça seçim yapabilecekleri konforlu bir alan yaratmanın yanı sıra aynı zamanda hayatlarının her alanında giyebilecekleri abiye tasarımlarını onların beğenilerine sunuyoruz.

Değerli müşterilerimizi Nişantaşı Abiye ’de ağırlamaktan gurur duyarız. Sizler için bulabileceğiniz en kaliteli abiyeler en uygun fiyatlarla hazır halde bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR