• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisanur Sağlık Kabini

Adres :

Halkalı Merkez Mah. Demirkapı Cad. No: 23/3a1 Halkalı İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Yiğit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 665 32 33

Küçükçekmece’de hizmet vermekte olan Nisanur Sağlık Kabini birmilyonnokta.com un üyesidir. Sağlık sektörü her zaman gelişmeler yaşanan, sürekli değişim gösteren ve yenilik içinde olan, ihtiyaçların zaman içinde artış gösterdiği sektörlerden birisidir. İstanbul sağlık sektörü içinde artan nüfusa paralel olarak sağlık hizmetlerinde, hastanelerde ve hastane gibi sağlıkla ilgili kurumlarda artış yaşanmaktadır. Günümüzde dünyada yaşanan pandemi nedeniyle zorunlu haller dışında ev dışında olmak sağlık açısından güvenli değildir. Firmamız bu anlamda evlerden dışarı çıkmak istemeyen ya da yine hastalık nedeniyle ve yaşlılıktan dolayı dışarı çıkamayan müşterilerimiz için evde sağlık hizmeti olarak adlandırılan hizmeti sunmaktadır.

Firmamız çalışanları evde sağlık hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin evlerine; coronavirüs testi, pansuman, kan tahlili, serum takma, sonda değişimi, kulak delme, tansiyon ölçümü, gebelik testi ve nasır tedavisi gibi hizmetleri götürmektedir. Son derece hijyenik araç gereçlerle, hastane ortamındaki temizliği sağlayarak yapılan tüm tetkik ve muayeneler kesinlikle doğru sonuçları vermekte ve müşterilerimizi yormadan, güven içinde işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu sayılan sağlık hizmetleri için müşterilerimize çeşitli paketler sunulmaktadır, ihtiyaca en uygun paketi seçerek sağlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız personelleri gerekli tüm eğitimleri almış, uzman sağlık personelleridir. Kurumumuzun Sağlık Bakanlığından ruhsatı alınmıştır. Saydığımız işlemlerin hepsini yapmaya yetkimiz vardır. Bizlere web sitemizden ya da whatsapp hattımızdan arayarak destek isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zaman içinde personellerimiz adresinizde olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR