• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nitro Garage

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi 5. Cad. No : 21 Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytaç Çolak

E-Posta Adresi :

aytaccolak38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 563 34 61

Firmamız; Kayseri oto aksesuar ve modifiye sektöründe her model ve her marka aracınızın ihtiyacı olan oto bakım ve aksesuar hizmetini temin etmek ve montaj hizmeti vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmelerin ve yeniliklerin yakından takipçisi olduk.

Araçlarınıza oto görüntü sistemleri başta olmak üzere, geri görüş kamerası, ses ve müzik sistemi, cam filim uygulaması, kaput koruma uygulaması ve aksesuar satışı gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Firma olarak sürekli yeniliği ve gelişimi önemseyen bakış açımız ile siz değerli müşterilerimize en yeni ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Her marka aracınız için aradığınız her çeşit ürünü en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile size ulaştırıyoruz.

Firma olarak temel çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu prensip ışığında siz değerli müşterilerimizin araçlarınıza uygulamak istediğiniz her türlü teknolojik cihazları sizin arzu, istek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde karşılamaktayız. Genç, dinamik ve profesyonel teknik ekibimiz ile satış, montaj ve satış sonrası verdiğimiz destek ile de daima müşterilerimizin yanındayız.

Firma olarak amacımız çağdaş bir hizmet anlayışı ile daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmak ve pazar payımızı arttırmaktır. Bunun için hem faaliyet alanımızdaki teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte hem de ürün çeşitliliğimizi maksimum seviyeye çıkartarak rakiplerimiz ile aramızda tatlı bir rekabet ortamı oluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR