• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nk Estetik Güzellik & Sima Lazer Center

Adres :

Fakıuşağı Mahallesi Doktor Kazım Tülücü Caddesi Erim Apartmanı Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihal Kum

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 373 65 34

Sizleri doğal güzelliğinize kavuşturan Nk Estetik Güzellik & Sima Lazer Center birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

İnsan bedeni birçok etkene bağlı olarak zarar görmektedir. Vücudun gösterdiği reaksiyon, dış etkenlere bağlı olarak yara veya lekeler, doğuştan gelen kusurlar, yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan deformasyonlar gibi birçok durum bireyleri rahatsız etmekte hatta kimi zaman yaşam kalitesini etkilemektedir. Bu gibi durumlar bireylerin psikolojisini de olumsuz olarak etkilemektedir. Bu kusurlardan kurtulmak ve zinde bir yaşam sürdürmek için profesyonel destek almak son derece önemlidir. Tam bu noktada Nk Estetik Güzellik & Sima Lazer Center olarak hastalarımızın aradığı en doğru adres olmaktayız.

Osmaniye güzellik merkezi olarak, alanında uzman doktor ve eğitimli personellerimiz ile ihtiyacınız olan birçok işlemi gerçekleştirmekteyiz. Hayatınızda sizleri hem psikolojik hem de fiziksel olarak etkileyen problemlerinize büyük oranda çözüm getirmekteyiz. Vücudunuz da deformasyona uğrayan bölgeyi önce muayene ediyor daha sonra en uygun tedavi yöntemine karar vererek deformasyonu en aza indiriyoruz. Hatta vücudunuzda oluşan bazı deformasyonlar için kullandığımız estetik operasyonları ile hiç olmamış gibi bir görünüm kazandırıyoruz.

Estetik operasyonunun yanı sıra kişisel bakım imkânı da sunmaktayız. Kalıcı makyaj, ipek kirpik taktırmak, saç bakımı, dövme sildirme vb. birçok bakım hizmeti sunmaktayız. Deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti sağlayan kaliteli hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden merkezimize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR