• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nokta Akü

Adres :

Çeliktepe Mahallesi Genç Osman Caddesi No: 39/a Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Uçan

E-Posta Adresi :

noktaaku@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 400 57 58

Whatsapp 2:

0 (541) 400 57 58

Nokta Akü

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Nokta Akü ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Nokta Akü ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.
Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR