• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nokta Harita

Adres :

Tuğ Mahallesi Pınarbaşı Caddesi Kılıçkıran İş Merkezi No: 3 D: 17 Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kaçar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 597 92 15

Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde hizmet veren Nokta Harita, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde kurulmuştur. Birçok harita mühendislik firması içerisinde Türkiye’nin önde gelen mühendislik firmalarından biri olmayı hedefleyen firmamız, çalışmalarını dikkatli ve titizlikle yürütmektedir. Tatvan ve çevresinde hizmet veren firmamız, işinde uzman ekibiyle en son teknolojileri takip ederek ve en uygun teknikleri kullanarak ölçüm yapmaktadır.

Bitlis harita sektöründe yıllardır çalışmalarını sürdüren firmamız, son teknolojiye sahip cihazlarla çok hassas ölçümleri yerine getirir. Hata payının az olduğu ölçümlerde müşterimize kalite farkımızı ispat etmiş oluruz. Bizler en iyi standartlarda hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler arasında tarla ve arsa sınırları belirleme, imar planı uygulamaları, irtifak hakkı ve benzeri uygulamaları yapıyoruz. İleri teknoloji ölçüm cihazlarıyla uydudan konum belirleyerek taşınmazların yeryüzündeki konumlarını çıkartıyor ve bunu sayısal değerlerle bilgisayar ortamında haritalandırıyoruz. Harita ve planlarınızı dilediğiniz takdirde sunum olarak da alabilirsiniz.

Deneyimli ve dinamik kadromuzla bağımsız bir bölümün cins değişim uygulamalarını da firma olarak gerçekleştiriyoruz. Projelerinizdeki değişiklikler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tarla vasfındaki bir taşınmazın arsaya dönüştürülmesi uygulamalarını bünyemizde başarıyla yürütmekteyiz. Bu konuda deneyimli personelimiz ile işleriniz kısa sürede çözüme ulaşmaktadır. Konuma dayalı tüm ölçüm işleriniz için firmamızı rahatlıkla arayabilirsiniz. Size dair çözümler üreten firmamız ile kaliteli ve hızlı sonuçlar almak sizi mutlu edecektir. Bizler için müşteri memnuniyeti ilk öce gelmektedir.

Gelecekte de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve son gelişmelerin takipçisi olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR