• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Novaro Güzellik Merkezi

Adres :

Kurtuluş Mah. Veka 5 Apt. Kat: 3 No: 3 Diyarbakır » Bismil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Deniz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 209 98 39

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri veren Novaro Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Güzelliğinize güzellik katan dokunuşlarımızla yaşam memnuniyetinizi artırıyoruz. Güzellik merkezimizde sizler için en ideal güzellik uygulamalarını istifadenize sunuyoruz. Güzellik ve kişisel bakım hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli ekibimizle sizlerin memnuniyeti ve taleplerinin karşılık bulması için çalışmaktayız. En yeni ve trend güzellik uygulamalarını yakından takip ederek teknik ve teknolojik gelişmelerden yararlanarak sizlere en ideal hizmetleri sunmaktayız.

Diyarbakır güzellik merkezi olarak sizlerin taleplerinin ötesinde daha pek çok hizmeti tek bir platformda istifadenize sunarak beklentilerinizin ötesinde hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezimizde en hijyenik koşullarda birinci sınıf kalitede güzellik ürünleri kullanılarak sizlere hizmet verilmektedir. Güzelliği güvenle sağlamanın en doğru tercihi olarak bölgemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Teknolojik imkanlarımızla tam donanımlı bir şekilde en yenilikçi güzellik ve kişisel bakım hizmetlerini istifadenize sunmaktayız.

Güzellik merkezimizde cilt leke tedavisi, lazer epilasyon, dövme silme işlemleri, kalıcı makyaj uygulaması, karbon peeling ve benzeri pek çok işlemi sizlere titiz bir şekilde uygulamaktayız. Mutluluğunuzu sağlayan ve yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimiz sizlerin huzurundayız. Cilt bakım ve güzellik hizmetlerinde müşterilerimize hitap edebilmek adına uygun fiyatlar, makul ödeme koşulları ve devamlı olarak yenilediğimiz kampanyalarımızla sizlerin yanındayız. Sektörümüzdeki en yenilikçi hizmetleri veren bir güzellik merkezi olarak sizlerin memnuniyeti ve daha kaliteli yaşam sürmesi adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR