• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Now Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyetisyen Kübra Yıldırım

Adres :

Emek Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 28 / B Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Yıldırım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 109 42 51

Whatsapp 2:

0 (546) 835 00 99

Gaziantep danışmanlık alanında verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Now Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyetisyen Kübra Yıldırım birmilyonnokta.com bünyesinde başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Bizi tercih ederek hayal ettiğiniz vücutlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Diyetisyenimiz Kübra Yıldırım kişiye özel beslenme programları hazırlamaktadır. Merkezimize gelen müşterilerimizin vücut ölçülerine ve değerlerine bakılarak ihtiyacına uygun beslenme programları oluşturuyoruz. Daha sonra düzenli şekilde sizlerdeki değişimi takip ederek yönlendirmeler yapıyoruz.

Üstelik hizmetlerimizden yararlanmanız için Gaziantep’ de yaşamanıza gerek yok. Online şekilde de sizlere profesyonel bir şekilde danışmanlık sunuyoruz. Bu sayede Türkiye’nin her yerine hizmet verebiliyoruz.

Sporcularımız için de ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyoruz. Yaptığınız sporları oluşturduğumuz beslenme düzeniyle destekleyerek daha etkili sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Diyetisyenlik hizmetimiz bilinenin aksine herkese hitap etmektedir. Sadece kilo problemi yaşayan müşterilerimiz için değil aynı zamanda kilosunu kontrol etmek isteyen, daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek isteyen müşterilerimizin de yanında oluyoruz.

Sizler için son teknoloji cihazlarımızla uyguladığımız andulasyon terapimizle de hizmetinizdeyiz. Bu terapimizin amacı sağlığınızı geri kazandırmak ve sürdürülmesini sağlamaktır. Bu terapi yöntemimiz sayesinde vücudunuzdaki bütün sıvıların salınımını sağlıyoruz. Kan ve lenf dolaşımının aktivasyonunu sağlıyoruz. Vücudunuzdaki organizmaların önemli fonksiyonları üzerinde olumlu etkiler sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz her zaman numaralarımızdan arayabilir, mail adresimizden mail atabilir ve WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR