• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Tat Yemek

Adres :

Barış Mahallesi Keklik Sokak No: 31 Suruç Şanlıurfa Şanlıurfa » Suruç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Kaya

E-Posta Adresi :

mehmetcetin2004@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 852 52 50

Whatsapp 2:

0 (542) 492 59 88

Whatsapp 3:

0 (541) 971 96 57

Özel günler ve organizasyonlarda ikram edilecek yemeklerin profesyonel bir şekilde toplu olarak hazırlanması gereklidir. Ev ortamında küçük mutfaklarda bu kadar yüksek oranlı yemeğin hazırlanması çok zor olacağı için son yıllarda sıklıkla tercih edilen yemek organizasyon şirketleri yer almaktadır. Örneğin Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Nur Tat Yemek sayesinde aradığınız bu catering hizmetlerini kolayca elde edebilirsiniz.

Nur Tat Yemek Şanlıurfa catering sektörü içerisinde özellikle Suruç ilçesi başta olmak üzere tüm kentin ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapı ile hizmet vermektedir. Firmamız düğün, sünnet, taziye ve farklı yemek organizasyonları için özel yemek siparişleri, lokma dökme, pilav, farklı yemek tarifleri, tatlılar ve özel menüler ile hizmet gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman ve tecrübeli isimler ile bir araya gelinerek kurulmuş bu firma sayesinde Siz de kendi organizasyonlarınızı daha keyifli ve özel bir hale getirebilirsiniz. Firmamız onlarca farklı çeşit tarif ile size geniş bir menü sunarken, seçimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve farklı lezzetler de talep edebilirsiniz. Salon, açık alan veya ev gibi noktalarda gerçekleştirilecek organizasyonlarınız için istediğiniz kişi sayısı fark etmeden hazır yemek talebinde bulunabilirsiniz.

İşletme mutfağımızda hijyen standartları ve kalite ile özel olarak hazırlanan yemekler aynı nitelik ile sunum aşamasına gelmektedir. Özel bir şekilde hazır hale getirilen sunum ekipmanlarımız sayesinde temiz, sağlıklı ve lezzetli bir tüketim imkanı sağlanmaktadır. Çok yüksek miktarlarda olsa dahi firmamız her zaman uygun fiyatlar ile bu hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR