• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

O Ses Çiğköfte Karacaahmet

Adres :

Karacaahmet Mahallesi 38012 Cadde No: 30/ C Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 007 95 65

Gaziantep ikimizde halka yeme içme sektöründe eşsiz bir hizmet sunmakta olan O Ses Çiğköfte Karacaahmet isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, tam da müşterisinin damak tadına uygun lezzetler sunmaktadır. Firma mı sen kendi mekânında hizmet veriyor hem de lezzetli sunumlarınızı sipariş üzerine kapınıza kadar ulaştırıyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız oldukça rehavet görmektedir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara fark atmayı başarıyor.

Gaziantep fast food, geniş ve ferah mekânı ile yüzlerce müşterisine en iyi şekilde ağırlamış ve birçok özel güne ev sahipliği de yapmıştır. İşinin ehli çalışanları ile firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı da başarmış bulunmaktadır. Sürekli olarak büyüyüp gelişen firmamız kendini güncelleyerek geniş yelpazeli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Geçmişten günümüze sürekli olarak tecrübe edinen ve bu tecrübe ile kendini büyüten değerli firmamız, eşi benzeri olmayan yiyecekler ile lezzeti doruklarda yaşatıyor.

Hiç durmadan canla başla çalışarak müşterisine yemek yeme sektöründe hizmet vermekte olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşmanız mümkündür. Onun yanı sıra sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip edebilir ve burası üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı ve güvenilir yiyeceklerimiz ile lezzetli doruklarda yaşamaya hazır mısınız?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR