• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oba Tesisat

Adres :

İstiklal Mah. Taşangil Sok. No: 5 Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Çetin

E-Posta Adresi :

orhancetin0608@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 553 09 98

Tesisat ve bakım onarım hizmetleri veren Oba tesisat birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Firma olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerde müracaat edebileceğiniz güvenilir ve doğru bir adres olarak sizlerle buluşmaya devam etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak kaliteli hizmetler sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz.

Malatya tesisat ve bakım onarım hizmetleri veren bir firma olarak sektörümüzde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. İlk günden beri hizmet verdiğimiz kitleyi istikrarlı bir şekilde genişletmeye ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Sizlere; sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, kanal açma, lavabo açma petek, fayans ve kalebodur tamirat işleri olmak üzere geniş yelpazede pek çok hizmeti tek bir adreste sunmaktayız.

Firmamız en kaliteli malzemeleri kullanarak usta işçilikle tüm hizmetlerini en titiz şekilde tamamlamaktadır. Uzun vadede kalıcı çözümler sunarak yaşam kalitenizi yükselten dokunuşlar yapmaktadır. Sektörümüzde sizlere en nitelikli hizmetleri sunarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Rekabet ettiğimiz firmalardan farklı olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Firmamız tüm hizmetleri makul fiyatlarla sunarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ideal bir adres olarak hizmetinizdeyiz. Bakım ve onarım işlerinde her daim hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler