• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Obk Elektrik Su Sıhhi Tesisat

Adres :

- Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 053 01 38

Obk Elektrik Su Sıhhi Tesisat isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve bunu siz değerli müşterileri ile paylaşıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imza atan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, geniş yelpazeli bir hizmet ile her kesime yardımcı olmakta ve her sorunu anında çözmektedir. Çok uzun ömürlü bir tesisat ile sizleri tesisat derdinden sonsuza kadar kurtaran firmamız, kalitesi ve güvenilirliği ile yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir.

Denizli tesisat ve bakım onarım, evinizin veya iş yerinizin eskimiş tesisatını yenilemenin yanı sıra bir de yeni yapılan yapılarda sıfırdan tesisat döşeme hizmeti vermektedir. Her tesisat hizmetinde en kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri kullanarak oldukça temiz ve hızlı hizmet veren firmamız, aynı zamanda tam da bütçenize uygun bir hizmet vermektedir. Firmamız, tesisat sektörünün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olarak oldukça tercih edilmektedir.

Hem uygun fiyata hem de uzun ömürlü hizmet alabileceğiniz tek firma olmanın gururunu yaşıyor ve bu gurur ile hizmetlerimize her gün bir yenisini daha ekliyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamızı tercih ederek elektrik, su, doğalgaz ve kalorifer tesisatı gibi birçok tesisatınızı gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Firmamızın geçmiş hizmetlerine sosyal medya üzerindeki paylaşımlarından da ulaşabilir ve değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir olan hizmetimizden uygun fiyata yararlanmak için hemen ulaşın. Artık tek seferde tek ödeme ile ömürlük bir tesisata sahip olabilir ve tesisat yenilemekten de kurtulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR