• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Obruklu Oto Kurtarıcı

Adres :

Büsan Organize Sanayi Sitesi Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Kaya

E-Posta Adresi :

obruklukurtarici@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 887 55 42

Whatsapp 2:

0 (546) 797 87 33

Yol yardım sektöründe yılları aşkın tecrübesiyle çalışmalar sürdüren işletmemiz Obruklu Oto Kurtarıcı birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Sürücüler her ne kadar deneyimli ve bilgili olsalar bile araçtan kaynaklanan çeşitli problem hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkabilir. Bu gibi tatsız durumlarda yol yardım desteğini kaliteli bir işletmeden almak oldukça önemlidir. Firmamız da Konya’da bu sektörde çalışmalar sürdürmektedir.

Konya yol yardım alanında profesyonel çalışmalar sürdüren işletmemiz, tüm faaliyetlerini yüksek güvenlik önlemleri doğrultusunda yönlendirir. Hem araç sahiplerinin hem de araçların güvenliği, oto kurtarma süreçlerinde oldukça değerlidir. Bizler de bu ilkeler doğrultusunda en uygun yol yardım süreçlerine imza atmaya devam ediyoruz.

Obruklu Oto Kurtarıcı ailesi olarak, aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak rakiplerimizden sıyrılıyoruz. Marka ve model ayrımı yapmadan her ihtiyacınıza profesyonel düzeyde süreçler sunan firmamız, yüksek güvenlik önlemleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz tüm oto kurtarma işlemlerinde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini doğru şekilde sağlayan süreçler yönetmek ve kaliteli adımlar atmak firma değerimizi her geçen gün arttırmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun cevabı verecek olan firmamız yoğun çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. Sizler de Konya Karatay’da ihtiyaç duyduğunuz yol yardım desteği için firmamızı arayarak hızlı ve güvenli yardım sağlayabilirsiniz. Sizlere her zaman ve her koşulda hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR