• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ocaktan Kuyumculuk

Adres :

Hisariçi Mah. Örücüler Caddesi No: 5/b Karesi Balıkesir ( Bosch Bayi Karşısındayız ) Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Ocaktan

E-Posta Adresi :

ismailocaktan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 450 12 30

Balıkesir takı ve aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; bölgemizin altın ve pırlanta model çeşitliliği bakımından en güzide kuyumcularından birisidir. Firma olarak ticari hayatta etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir bir ticari anlayışı benimsedik. Dolayısıyla geçmişten günümüze taşıdığımız bu ticari anlayışımız ekseninde ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti kavramlarını birleştirerek daima geleceğe yürüdük. Bugün geldiğimiz noktada siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde kullanacağı takı tasarım çeşitliliği, pırlanta yüzük, kolye, küpe modelleri, farklı bilezik ve kelepçe modelleri, yatırım amaçlı gram, çeyrek ve cumhuriyet altını satışları ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Güven ve dürüstlük kavramları firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde gerek alım gerekse satım hizmetlerimizde bölge halkımıza en cazip fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte firmamız oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Müşteri portföyümüze kuyumculuk, mücevherat ve döviz konularında hizmetin en iyisini kaynağından aldıklarını hissettirerek faaliyet alanımızdaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kuyumculuk sektöründeki amacımız altın ve pırlanta sektöründe göz dolduran vitrin çeşitliliğimiz ve uygun fiyatlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu amacımız ekseninde her hafta çalışma ortaklarımızın birbirinden yeni modellerini ve tasarım çeşitlerini vitrinimize ekleyerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firma olarak hedefimiz ticari hayatta edindiğimiz itibarımızı güven, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet kavramları ile bütünleştirerek sektördeki yenilikçi ve lider yapımızı sürdürmeye devam etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR